دستگاه بسته بندی تی بگ دست دوم چای

برای بسته بندی چای کیسه ای که در شکل های مختلفی انجام می شود باید از کدام دستگاه بسته بندی استفاده کنیم؟ آیا دستگاه بسته بندی تی بگ دست دوم می تواند پاسخگوی نیاز ما برای دمنوش و چای باشد؟

شاید دستگاه بسته بندی تی بگ کد MD502 که در شرکت استوک ماشین موجود است را در کانال تلگرام و اینستاگرام مشاهده کرده باشید. ما در این مطلب به صورت کامل دستگاه تی بگ را تشریح می کنیم تا شک و شبهه ای در خرید و یا فروش آن باقی نماند.

سریعا به سراغ سوالات اصلی شما پیرامون این دستگاه کارکرده می رویم.

کاربرد دستگاه بسته بندی تی بگ چیست؟

دستگاه تی بگ همانطور که از نامش مشخص است، برای بسته بندی چای کیسه ای استفاده می شود. پس طبیعی است که بسیاری از افراد به آن، دستگاه بسته بندی چای کیسه ای نیز می گویند. بنابراین اگر جایی عبارت دستگاه بسته بندی چای کیسه ای را شنیده اید، بدانید که قطعا همین دستگاه مد نظر است.

آیا دستگاه تی بگ، فقط چای کیسه ای بسته بندی می کند؟

کاربرد این دستگاه بسیار بیشتر بوده و به بسته بندی چای محدود نمی شود بلکه دمنوش های گیاهی را نیز در بسته بندی تک نفره تولید می کند.

اگر بخواهیم پاسخ کوتاهی به کاربرد دستگاه تی بگ بدهیم، می گوییم تنها محصولات تک نفره مانند چای کیسه ای و دمنوش های گیاهی با این دستگاه بسته بندی می شوند.

لفاف بسته بندی چای کیسه ای در دستگاه تی بگ دست دوم

لفاف بسته بندی این محصولات با سایر ماشین آلات صنعتی مواد غذایی ( مانند دستگاه بسته بندی پودری، دستگاه بسته بندی حجمی، توزین دار و…) متفاوت است.

در دستگاه بسته بندی پودری تک نفره و یا ماشین آلات مشابه آن، از نوعی سلفون و یا متالایز جهت بسته بندی استفاده می شود اما در دستگاه تی بگ دست دوم نوعی کاغذ سلولزی قرار می دهیم.

دستگاه بسته بندی چای کیسه ای

در این تصویر مشاهده می کنید که جنس لفاف بسته بندی از سلفون نبوده و نوعی کاغذ حرارتی است. دستگاه تی بگ دست دوم کد MD502 دقیقا بسته هایی مشابه تصویر بالا تولید می کند.

محل رویت دستگاه بسته بندی تی بگ کد MD502 استوک ماشین

دستگاه ذکر شده کد MD502 مانند سایر دستگاه های شرکت استوک ماشین، در نمایشگاه ماشین آلات کارکرده ما در کرج موجود است.

بنابراین برای رویت این دستگاه می توانید در تمامی روز های هفته با مراجعه به نمایشگاه، علاوه بر بازدید این دستگاه بسته بندی تی بگ دست دوم، سایر ماشین آلات تی بگ کارکرده را نیز مشاهده کنید.

دستگاه بسته بندی تی بگ دست دوم

تصویر بالا مربوط به دستگاه تی بگ ذکر شده موجود است. مشاوران استوک ماشین در نمایشگاه ماشین آلات، شما را در جریان اطلاعات کافی این دستگاه قرار می دهند.

شرکت سازنده دستگاه بسته بندی تی بگ

دستگاه بسته بندی چای کیسه ای توسط شرکت های مختلفی در تهران، کرج، اصفهان، تبریز، مشهد و… تولید می شود.

هر کدام از دستگاه های تی بگ تولید شده توسط شرکت های سازنده مختلف ویژگی های خاص خود را دارند و از تجهیزات مختلفی برای تولید این دستگاه استفاده کرده اند.

شرکت چرمه مشهد که از سال 1372 در حال ساخت ماشین آلات صنعتی مواد غذایی است، با تجربه کافی این دستگاه تی بگ را تولید کرده است که ما مدل دست دوم این دستگاه را به صورت کاملا سالم و با تضمین خدمت تان ارائه می کنیم.

قیمت دستگاه بسته بندی تی بگ کد MD502

دستگاه بسته بندی تی بگ نو با قیمت های مختلف در بازار موجود است که این نوع از تی بگ از 30 میلیون تومان شروع شده و گاهی به 50 میلیون تومان هم می رسد.

اما این دستگاه تی بگ با قیمت فروش 20 میلیون تومان جزو ارزان ترین دستگاه بسته بندی دست دوم است.

جمع بندی کلی خرید دستگاه تی بگ دست دوم

در حالت کلی با توجه به اختلاف قیمت زیادی که بین دستگاه بسته بندی تی بگ دست دوم و دستگاه نو وجود دارد، خرید انواع دست دوم آن را به شما توصیه می کنیم.

این دستگاه تی بگ تمامی شروطی که برای خرید دستگاه دست دوم لازم است را دارد.

4 thoughts on “دستگاه بسته بندی تی بگ دست دوم برای چای”

  1. سلام خیر متاسفانه
   باید دستگاه تی بگ هرمی بگیرید که فعلا موجود نیست. با همکاران ما تماس بگیرید، دستگاه مورد نظر رو بگید تا به محض اینکه وارد نمایشگاه شد به شما اطلاع بدیم.

 1. با سلام
  قابل توجه دوستان و شرکتهای بسته بندی چای
  بنده تولید کننده کاغذهای امولوپهای چای تی بک هستم
  و آماده همکاری
  باتشکر بستانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.