دستگاه بسته بندی دو توزین صنعت سازان نام آور

دستگاه بسته بندی دو توزین جزو ماشین آلات میان رده برای بسته بندی حبوبات، خشکبار، غلات، چیپس، پفک و مواد گرانولی دیگر است. در این مطلب دستگاه دست دوم کد RS308 را بررسی می کنیم. با مطالعه این مطلب می توانید پی ببرید که این دستگاه برای شما مناسب است یا خیر.

بنابراین اگر محصولی که قصد بسته بندی آن را دارید جزو مواد گرانولی است و با دستگاه توزین دار بسته بندی می شود، این مطلب را از دست ندهید.

کاربرد دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم

در این قسمت کاربرد دستگاه دو توزین دست دوم را به صورت کامل شرح می دهیم.

به درخواست یکی از کاربران عزیز سایت استوک ماشین، قسمتی با عنوان “کاربرد دستگاه” به تمامی مطالب اضافه کردیم تا کسانی که هیچ اطلاعاتی در زمینه دستگاه های بسته بندی مواد غذایی ندارند نیز بتوانند از اطلاعات موجود در صفحه استفاده کنند.

همانطور که در ابتدای مطلب بیان شد، دستگاه دو توزین بهترین گزینه برای بسته بندی خشکبار، حبوبات و سایر مواد گرانولی در بسته های سلفونی و متالایز است.

این دستگاه نسبت به دستگاه بسته بندی حجمی دقت بسیار بیشتری دارد زیرا دستگاه حجمی که به آن دستگاه پیمانه ای و یا پیاله ای نیز می گویند، دارای پیمانه های مختلفی است که محصولات گرانولی را با توجه به حجم آن ها اندازه گیری می کند اما دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم با لودسل هایی که در بالای آن قرار گرفته، وزن محصول را در نظر می گیرد و با ترازوهای الکترونیکی خود دقت بیشتری در وزن کردن مواد غذایی و شیمیایی دارد.

دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم

دستگاه بسته بندی دیگری به نام دستگاه چهار توزین هم وجود دارد که سرعت بیشتری نسبت به دستگاه بسته بندی دو توزین دارد اما قیمت آن بسیار بیشتر است.

بر همین اساس است که این دستگاه را جزو ماشین آلات میان رده و پرکاربرد در صنعت بسته بندی مواد غذایی می دانیم.

سرعت بسته بندی دستگاه دو توزین کارکرده RS308

سرعت دستگاه بسته بندی دو توزین به وزن هر بسته بندی بستگی دارد. برای مثال شرکت صنعت سازان نام آور که تولید کننده ی دستگاه دو توزین کارکرده مدل RS308 است، در قسمت توضیحات محصول خود، سرعت دستگاه بسته بندی دو توزین را بین 10 تا 20 بسته در دقیقه اعلام کرده است.

سرعت دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم

اگر به جمله ی موجود در تصویر که مربوط به وب سایت شرکت صنعت سازان نام آور است دقت کنید، نوشته شده “بسته به حجم و نوع محصول” از 10 تا 20 بسته متغیر است. پس محصولی که برای بسته بندی انتخاب کرده اید تا حد بسیار زیادی در سرعت دستگاه نقش دارد.

البته نکته مهم دیگری که به سرعت بسته بندی دستگاه مربوط می شود، وزن هر بسته بندی است. بدین شکل که هر چه وزن هر بسته بیشتر شود، تعداد بسته بندی هایی که در دقیقه تولید می شوند کاهش می یابد.

برای مثال اگر بخواهید بسته بندی 50 گرمی نخود تولید کنید، در هر دقیقه 20 بسته بندی انجام می شود اما اگر وزن هر بسته بندی به 500 گرم افزایش پیدا کند، بسته های شما به 13 عدد در دقیقه کاهش پیدا می کند.

این موضوع تقریبا در تمامی دستگاه های بسته بندی صدق می کند.

محل بازدید دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم صنعت سازان

شرکت استوک ماشین پارسیان با نمایندگی هایی که در شهر های مختلف کشور دارد، ماشین آلات کارکرده را در تمامی نقاط کشور عرضه می کند.

دستگاه دو توزین مذکور در کرمان موجود است و امکان بازدید آن برای تمامی افراد وجود دارد.

در اینجا تصویر دیگری از این دستگاه قرار داده ایم.

دستگاه دو توزین دست دوم صنعت سازان

اگر از شهر های اطراف هم به دنبال دستگاه بسته بندی دو توزین هستید، به شما پیشنهاد می کنیم سفری کوتاه به کرمان داشته باشید تا چنین موقعیت خوبی برای خرید دستگاه مناسب را از دست ندهید!

شرکت سازنده دستگاه بسته بندی دو توزین RS308

چرا به این دستگاه بسته بندی دو توزین میگوییم RS308 و نام دیگری بر روی آن نگذاشته ایم؟

آیا این کد به شرکت سازنده دستگاه مربوط است؟

در پاسخ باید بگوییم خیر. هر شرکت سازنده مدل خاصی برای دستگاه خود در نظر می گیرد که نشاندهنده نام آن شرکت است.

مثلا شرکت سازنده این دستگاه که صنعت سازان نام آور می باشد، کد دستگاه بسته بندی دو توزین خود را SSN4007 گذاشته اما ما برای مرتب سازی دستگاه ها در لیست ماشین الات خود، کد خاص آن ها را برایشان انتخاب کردیم تا دستگاه مورد نظر را بهتر بیابیم.

میزان کارکرد دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم

میزان سلامت و صحت دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم و بسیاری از ماشین آلات دیگر در حوزه های مختلف به میزان کارکرد آن ها بستگی دارد.

طبیعی است که وقتی دستگاهی کم کارکرد باشد، مدت زمان بیشتری می توانید از آن استفاده کنید و نگران سالم بودن آن نباشید.

البته هنگام خرید هر کدام از ماشین آلات استوک ماشین نباید نگران سالم بودن دستگاه باشید. ما سلامت دستگاه را تضمین می کنیم.

این دستگاه دو توزین دست دوم حدود چهار ماه کارکرده است و مدتی بدون استفاده مانده.

قیمت دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم صنعت سازان

قیمت دستگاه دست دوم از مهم ترین مسائل در خرید ماشین آلات صنعتی و بسیاری از تجهیزات دیگر در کسب و کار است.

هر چه هزینه کمتری بابت خرید تجهیزات برای شروع یک کسب و کار پرداخت کنیم، سودی که در نهایت برایتان می ماند بیشتر است. البته به شرط اینکه در هنگام خرید دقت کنید تا به دلیل ارزان قیمت بودن، دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم معیوب خریداری نکنید.

در حال حاظر که این مطلب درج می شود، قیمت دستگاه بسته بندی نو در شرکت صنعت سازان 60 میلیون تومان اعلام شده اما با اینکه این دستگاه فقط چهار ماه کارکرده بیست میلیون تومان ارزان تر از قیمت کارخانه یعنی فقط با قیمت 40 میلیون تومان به فروش می رسد.

2 thoughts on “دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم صنعت سازان”

  1. این دو توزین چای کیسه ای هم بسته بندی میکنه یا باید دستگاه دیگه بگیرم
    ممنون میشم راهنمایی کنین

    1. سلام دستگاه دو توزین چای رو در بسته بندی های سلفونی میزنه و چای کیسه ای (چای لیپتون) بسته بندی نمیکنه. باید از دستگاه تی بگ استفاده کنین که تعدادی در سایت موجود هست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.